Firma
ROBI CZ s.r.o. se sídlem v Plástovicích nedaleko Českých Budějovic byla založena v květnu roku 2006 Ing. Jindřichem Hrdličkou, specialistou v oblasti průmyslové automatizace. Své těžiště firma orientuje do oblasti jednoúčelových výrobních a zkušebních strojů pro potřeby automobilového a elektrotechnického průmyslu. Zmíněné stroje jsou využívány pro výrobu, testování a kontrolu komponentů hromadné a sériové výroby.

Firma
ROBI CZ s.r.o. se specializuje na vývoj softwarového vybavení, na montáž a opravy vyhrazených elektrických zařízení a na projekční poradenskou činnosti.

Ve spolupráci s externími subdodavateli (projektování konstrukce strojů a mechanických úprav), revizními techniky a elektroniky firma ROBI CZ s.r.o. realizuje komplexní projekty, jejichž cílem je vývoj nového stroje či vybavení nebo projekty, které mají zajistit kompletní modernizaci, rekonstrukci či opravu stávajícího stroje dle požadavků zákazníka. Projekt zahrnuje návrh, výrobu, montáž a uvedení zařízení do chodu, včetně zajištění servisní činnosti.

Kvalita a vysoká technická úroveň firmy profituje z know-how a bohatých zkušeností z oboru automatizace. V sekci činnosti můžete nalézt detailnější popis služeb, které firma nabízí a systémů, které firma využívá. Hlavním motem firmy je uspokojit zákazníka a vyhovět všem jeho přáním a požadavkům.   
Jindřich Hrdlička © Copyright Robi CZ s.r.o. (všechna práva vyhrazena)